Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu a analytické účely využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

We speak ENGLISH

EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

NOVINKY

arr3PRÁZDNINOVÝ PROVOZ   V termínu 9.-17.7. bude provoz Eshopu omezen. Zásilky budou expedovány následně po tomto... arr3100% přírodní HEDVÁBÍ - ATEST20.6.22 - Naše hedvábí získalo ATEST z TZÚ Brno - více najdete v sekci Hedvábí.... arr3NOHY K TIFFANY LAMPÁM - DOSKLADNĚNY23.11.21 - Nové nohy k Tiffany lampám z hliníku - najdete v sekci "TIFFANY - VÝROBA LAMP"... arr3PARNÍ BARVY HDupont22.5.17 - Naskladněn nový typ profesionálních parních barev na hedvábí HDupont.... arr3KURZY - Akreditace MŠMT1.12.16 - Všechny naše kurzy právě získaly AKREDITACI MŠMT. Nabídku budeme postupně rozšiřovat.. Na... arr3POŠTOVNÉ ZDARMA14.11.16 - Nově nabízíme POŠTOVNÉ ZDARMA pro ČR zásilky nad 4 000,-Kč (vč. DPH) do 25kg. Poštovné... arr3Máme svůj YOUTUBE kanál8.11.16 - Zatím starší videa a postupně i nové návody najdete na našem novém YOUTUBE kanále.... arr3Dovážíme hedvábí - máme NOVÉ NIŽŠÍ CENY !!20.4.16. Kompletní hedvábný sortiment přímo od výrobce postupně naskladníme i dle Vašich požadavků.... arr3Měděný pocínovaný drát - LEVNĚJŠÍ !15.4.16 - Nově v návinech 10m a levněji...... arr3Připravujeme nové stránky s E-shopem16.6.15 - Oficiálně vše spustíme k 30.8.... :-)...

ZBOŽÍ V AKCI


KURZY » PŘIHLÁŠKA a STORNO PODMÍNKY
PŘIHLÁŠKA NA KURZ nebo OBJEDNÁVKA POUKAZU
Vaše příjmení a jméno: *
E-mail : *
Telefon: *
Vyberte KURZ 1 nebo TYP POUKAZU: *
Datum konání kurzu 1:
Počet dospělých / dětí (10-15 let) "0/0":
Vyberte KURZ 2:
Datum konání kurzu 2:
Počet dospělých / dětí (10-15 let) "0/0":
Vyberte KURZ 3:
Datum konání kurzu 3:
Počet dospělých / dětí (10-15 let) "0/0":
DÁRKOVÝ POUKAZ (uveďte jméno obdarovávané osoby):
Požadovaná hodnota poukazu (univerzální, na zboží):
Vaše doplňující poznámka:
Požaduji DAŇOVÝ DOKLAD - (Fakturační údaje) Firma:
IČ a DIČ:
Ulice, PSČ, Město:
 
 
STORNO PODMÍNKY přihlášky na kurz
  • 6 a více pracovních dnů před kurzem lze CELÉ kurzovné 1x převést na jiný kurz
  • 5-2 dny před kurzem lze účast zrušit, či přihlášku přesunout. Stržen je storno poplatek ve výši ½ kurzovného.
  • Při zrušení účasti na kurzu předcházející den, či v den jeho konání je storno poplatkem celá částka uhrazeného kurzovného.
  • Je možné za sebe na kurz zaslat náhradu

Stornování lze provést

ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Odesláním formuláře výše a následným potvrzením přijetí z naší strany spolu vstupujeme do smluvního vztahu. Z tohoto důvodu jsou uvedené informace nutné, abychom mohli Vaši přihlášku na kurz, či objednávku darovacího poukazu zpracovat a dále Vás mohli např. informovat o provedení platby nebo Vám zaslat instrukce ke konkrétnímu kurzu.

Více informací o tom, proč od Vás konkrétní údaje získáváme a jak s nimi nakládáme získáte na stránce ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ.