Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu a analytické účely využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

We speak ENGLISH

EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

NOVINKY

arr3Skla SPECTRUM22.2.2019 - PRODEJ Barevných skel POZASTAVEN - Vzhledem k přechodu na nový typ skel u výrobce,... arr3NOHY K TIFFANY LAMPÁM od výrobce - NASKLADNĚNY12.6.17 - Nabídku nových noh najdete v sekci "TIFFANY - VÝROBA LAMP"... arr3PARNÍ BARVY HDupont22.5.17 - Naskladněn nový typ profesionálních parních barev na hedvábí HDupont.... arr3KURZY - Akreditace MŠMT1.12.16 - Všechny naše kurzy právě získaly AKREDITACI MŠMT. Nabídku budeme postupně rozšiřovat.. Na... arr3POŠTOVNÉ ZDARMA14.11.16 - Nově nabízíme POŠTOVNÉ ZDARMA pro ČR zásilky nad 4 000,-Kč (vč. DPH) do 25kg. Poštovné... arr3Máme svůj YOUTUBE kanál8.11.16 - Zatím starší videa a postupně i nové návody najdete na našem novém YOUTUBE kanále.... arr3NOVÝ RÁM na HEDVÁBÍ15.10.16 - V E-shopu - Univerzální systém trubek a spojek SILKY pro pohodlné a pevné vypínání... arr3Dovážíme hedvábí - máme NOVÉ NIŽŠÍ CENY !!20.4.16. Kompletní hedvábný sortiment přímo od výrobce postupně naskladníme i dle Vašich požadavků.... arr3Měděný pocínovaný drát - LEVNĚJŠÍ !15.4.16 - Nově v návinech 10m a levněji...... arr3Připravujeme nové stránky s E-shopem16.6.15 - Oficiálně vše spustíme k 30.8.... :-)...

ZBOŽÍ V AKCI


POWERTEX® » POWERTEX - VELKOOBCHOD

 

VELKOOBCHODNÍ SPOLUPRÁCE

Produkty firmy Powertex nabízíme jako zastoupení belgické firmy pro ČR a SR od roku 2012 také velkoobchodně a to zavedeným obchodům s výtvarnými potřebami. 95% položek držíme skladem v dostatečném množství, ostatní je možné v předstihu objednat. Objednávky vyřizujeme za standardních okolností do tří pracovních dnů. Na Slovensko zasíláme PPL/DHL kurýrem. Známe naše zboží a jsme schopni poradit.

Pro navázání velkoobchodní spolupráce vyžadujeme z Vaší strany splnění následujících podmínek:

  • Především musíte vlastnit opravnění k podnikání, ať už jako fyzická, nebo právnická osoba.
  • Další podmínkou je provozování kamenné prodejny nebo E-shopu s výtvarnými potřebami.
  • A v poslední řadě naše schválení Vaší pobočky (Vaše znalost prodávaného sortimentu, regionální působnost, přidaná hodnota).

Vyhrazujeme si právo odmítnout Vaši nabídku velkoobchodní spolupráce při nesplnění některé z mandatorních podmínek.

Jaké informace od Vás požadujeme?

Uvítáme, když se nám alespoň v základu představíte, popřípadě sdělíte jaký je váš záměr prodeje. Krátce popište Vaše zkušenosti, očekávání, představte prodejní prostory, pokud je vlastníte. Představte Váš současný sortiment a rámcové začlenění našeho sortimentu do Vaší nabídky. Postačí zaslání odkazu na Vaše webové stránky, pakliže je provozujete.

Spojte se s námi mailem: marketa.lukacova@volny.cz a zašlete požadované náležitosti v příloze.

Na co klademe největší důraz

  • široká skladová dostupnost zboží a jeho mezinárodní certifikace
  • dokonalá znalost produktů v naší nabídce
  • průběžná informovanost našich zákazníků o stavu objednávek 
  • veřejná propagace produktů, značek a technik formou výstav, workshopů, v médiích