Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu a analytické účely využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

We speak ENGLISH

EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

NOVINKY

arr3DOVOLENÁV termínu 6.-14.8. bude Eshop uzavřen. Zásilky budou expedovány následně po tomto... arr3100% přírodní HEDVÁBÍ - ATEST20.6.22 - Naše hedvábí získalo ATEST z TZÚ Brno - více najdete v sekci Hedvábí.... arr3NOHY K TIFFANY LAMPÁM - DOSKLADNĚNY23.11.21 - Nové nohy k Tiffany lampám z hliníku - najdete v sekci "TIFFANY - VÝROBA LAMP"... arr3PARNÍ BARVY HDupont22.5.17 - Naskladněn nový typ profesionálních parních barev na hedvábí HDupont.... arr3KURZY - Akreditace MŠMT1.12.16 - Všechny naše kurzy právě získaly AKREDITACI MŠMT. Na vyžádání vystavíme osvědčení o jejich... arr3POŠTOVNÉ ZDARMA14.11.16 - Nově nabízíme POŠTOVNÉ ZDARMA pro ČR zásilky nad 4 000,-Kč (vč. DPH) do 25kg. Poštovné... arr3Máme svůj YOUTUBE kanál8.11.16 - Zatím starší videa a postupně i nové návody najdete na našem novém YOUTUBE kanále.... arr3Dovážíme hedvábí - máme NOVÉ NIŽŠÍ CENY !!20.4.16. Kompletní hedvábný sortiment přímo od výrobce postupně naskladníme i dle Vašich požadavků.... arr3Měděný pocínovaný drát - LEVNĚJŠÍ !15.4.16 - Nově v návinech 10m a levněji...... arr3Připravujeme nové stránky s E-shopem16.6.15 - Oficiálně vše spustíme k 30.8.... :-)...

ZBOŽÍ V AKCI

Cena 490,00 Kč (19,11 EUR)
Cena 69,00 Kč (2,69 EUR)

Úvod » POWERTEX® - VELKOOBCHOD

POWERTEX® - VELKOOBCHOD

Produkty firmy Powertex nabízíme jako zastoupení belgické firmy pro ČR a SR od roku 2012 také velkoobchodně a to zavedeným obchodům s výtvarnými potřebami. 95% položek držíme skladem v dostatečném množství, ostatní je možné v předstihu objednat. Objednávky vyřizujeme za standardních okolností do tří pracovních dnů. Zasíláme PPL/DHL kurýrem a to včetně Slovenska. Známe naše zboží a jsme schopni poradit.

Pro navázání velkoobchodní spolupráce vyžadujeme z Vaší strany splnění následujících podmínek:

  • Vlastnit opravnění k podnikání, ať už jako fyzická, nebo právnická osoba.
  • Další podmínkou je provozování kamenné prodejny nebo E-shopu s výtvarnými potřebami.
  • Naše schválení Vaší pobočky (Vaše znalost prodávaného sortimentu, regionální působnost, přidaná hodnota).

Vyhrazujeme si právo odmítnout Vaši nabídku velkoobchodní spolupráce při nesplnění některé z mandatorních podmínek.

Jaké informace od Vás požadujeme?

Uvítáme sdělení, jaký je váš záměr prodeje. Krátce popište Vaše zkušenosti, očekávání, prodejní prostory, pokud je vlastníte. Představte Váš současný sortiment a rámcové začlenění našeho sortimentu do Vaší nabídky. Postačí zaslání odkazu na Vaše webové stránky, pakliže je provozujete.

Spojte se s námi mailem: marketa.lukacova@volny.cz a zašlete požadované náležitosti v příloze.

Na co klademe největší důraz

  • široká skladová dostupnost zboží a jeho mezinárodní certifikace
  • dokonalá znalost produktů v naší nabídce
  • průběžná informovanost našich zákazníků o stavu objednávek 
  • veřejná propagace produktů, značek a technik formou výstav, workshopů, v médiích