Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu a analytické účely využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

We speak ENGLISH

EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

Úvod » KNIHY, DVD, NÁVODY » Kniha TIFFANY VITRÁŽ, FUSING a MOZAIKA, M. Lukáčová


        

Kniha TIFFANY VITRÁŽ, FUSING a MOZAIKA, M. Lukáčová

Hrátky se sklem

 

Skladem: 1 000,00 ks
Číslo produktu: 000108
Nelze uplatnit slevový kupón
Cena bez DPH: 240,91 Kč (9,40 EUR)
Cena s DPH (10 %):
265,00 Kč (10,34 EUR)

Kniha "Hrátky se sklem" v sobě elegantně kombinuje tři obsáhlé techniky  - fusing (spékání skla), skleněnou mozaiku a Tiffany vitráž, aby ukázala možnosti jejich propojování.

Začátečníkům i pokročilým ukáže, jak zařídit "skleněnou" dílnu, představí materiály a nástroje jako jsou pec na fusing, bruska Kristall na sklo, letovačka, cínová pájka nebo různé typy skla od fritů a dichroického skla po mozaikové smalty a barevné ploché sklo. Obsahuje návody pro tvorbu Tiffany vitráží, spékání skla v mikrovlnné troubě i fusingové peci a výrobu originální skleněné mozaiky vše s detailními fotopostupy. Příklad projektů: cínovaný šperk, Tiffany lampa panelová i na formě, vitráž do okna, lehaná spékaná mísa i složitý portrét na stěnu skleněnou mozaikou "nepřímou" metodou. V závěru knihy je galerie tvorby uznávaných zahraničních umělců.

Vydána 2013, 112 str., pevná vazba.

Autorkou publikace je Markéta Lukáčová, lektorka kurzů Tiffany vitráže, Mozaika i Fusing a všechny uvedené techniky se také můžete tedy naučit přímo na pravidelných KREATIVNÍCH KURZECH. Aktuální termíny kurzů neleznete ZDE, po dohodě možné i lekce individuální.