We speak ENGLISH

EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

Úvod » TIFFANY a CÍNOVANÝ ŠPERK » Sklo SPECTRUM, 15x15cm


        

Sklo SPECTRUM, 15x15cm

339-6s - Modrá kobalt (O)

skladem

 

Číslo produktu: 03500-10
Nelze uplatnit slevový kupón
Sklo SPECTRUM - barva
Cena bez DPH: 47,93 Kč (1,90 EUR)
Cena s DPH (21 %):
58,00 Kč (2,30 EUR)

UPOZORNĚNÍ!

Americká firma Spectrum byla v létě roku 2016 prodána do Mexika, kde byla nová výroba spuštěna koncem září 2017. Technologie, barevnost i číselné označení skel by s největší pravděpodobností měly být většinou zachovány. Začátkem listopadu dorazily do Evropy kontajnery s prvními skly a tak, jak budou postupně jednotlivé barvy naskladňovány, budeme je opět doplňovat i do našeho E-shopu. V tuto chvíli doprodáváme poslední zbytky a těšíme se na nové zásoby.

Barevné opálové sklo SPECTRUM vhodné pro tiffany techniku a mozaiku. Formát 15x15cm, síla skla +/- 3mm. Lze objednat jednotlivě i namíchanou sadu 20 (ta obsahuje i 1ks zrcadloviny 15x15cm).

Sady 40 a 60ks obsahují 1-2ks od jedné barvy a jsou vhodné například pro Vaše první pokusy či školy a jiné organizace jako součást "startovací sady". V tomto případě se snažíme namíchat pestrou škálu i ze skel, které máme pro vlastní potřebu a nejsou standardně vystaveny v E-shopu.

Toto sklo není určeno pro fusing (spékání skla) - hrozí popraskání, protože COE není u této řady garantováno.

Vysvětlivky: O - opál (neprůhledné), 1/2 T - polotransparent, T - transparent

Začátečníkům nabízíme naši  KNIHU - "Hrátky se sklem", kde je možné získat podrobné základy Tiffany vitráže.

Techniku práce se sklem - Tiffany vitráž včetně stavby lampy, Fusing, Mozaika, Cínový šperk se můžete naučit na našich pravidelných KURZECH. Aktuální termíny kurzů neleznete ZDE.