We speak ENGLISH

BulgarianEnglishFinnishFrenchGermanHungarianItalianJapaneseMacedonianPolishPortugueseRussianSpanishSwedish

NOVINKY

arr3NOVÝ RÁM na HEDVÁBÍ15.10.16 - V E-shopu - Univerzální systém trubek a spojek SILKY pro pohodlné a pevné vypínání... arr3NOVÉ TERMÍNY KURZŮ29.4.16. Vypsány kurzy do konce srpna - viz záložka v záhlaví KURZY / TERMÍNY... arr3Dovážíme hedvábí - máme NOVÉ NIŽŠÍ CENY !!20.4.16. Kompletní hedvábný sortiment přímo od výrobce postupně naskladníme i dle Vašich požadavků.... arr3Měděný pocínovaný drát - LEVNĚJŠÍ !15.4.16 - Nově v návinech 10m a levněji...... arr3Přidána nová doprava - DPD9.2.16 - Kromě PPL a osobního odběru zasíláme nově i s DPD.... arr3Připravujeme nové stránky s E-shopem16.6.15 - Oficiálně vše spustíme k 30.8.... :-)...

ZBOŽÍ V AKCI

Cena 340,00 Kč (12,64 EUR)
skladem

» KURZY NA MÍRU

INDIVIDUÁLNÍ    LEKCE  PRO  JEDNOTLIVCE  I  SKUPINY

  • Všechny nabízené kurzy lze také dohodnout ve Studiu Světluška (Praha 9 - Koloděje) formou INDIVIDUÁLNÍ LEKCE v rozsahu a čase, který Vám vyhovuje (preferujeme pracovní dny). Ráda zde uspořádám i kurz pro Vaší skupinku do 5 osob. Popis a ceny kurzů pro představu.
  • Pro skupinu nad 5 osob organizuji také KURZY "NA MÍRU" a to buď ve Vašich prostorách (místnost by měla mít alespoň 5-10 menších stolů - podle počtu účastníků, elektrické zásuvky, umyvadlo a omyvatelnou podlahu) nebo v mnou pronajatých místnostech. Tuto variantu často volí firmy jaku kreativní formu "teambuildingu" pro své zaměstnance, školy či jiné vzdělávací organizace pro své pedagogy, stejně tak jako jednotlivci jako součást například netradičně pojaté narozeninové oslavy či "dámské jízdy" apod.

Cenovou kalkulaci zašlu na základě Vašich požadavků (místa konání, počtu osob, délky kurzu, zvolené techniky, materiálu apod...). U mimopražských kurzů je nutné připočítat ještě náklady na dopravu.

 

NWUwOGZhO